SOL2

De Pannenfabriek viert de lente

Met de komst van de lente is er alle reden om er lekker op uit te gaan. Bij De Pannenfabriek in Echt wordt de start van het seizoen gevierd met de presentatie van een gevarieerd programma vol live muziek, kinderactiviteiten, kunst en natuurlijk Bourgondisch genieten.

Strijk neer op een van de breed uitgestalde terrassen, bezoek een van de diverse horeca-etablissementen en proef de wereldse smaken van De Pannenfabriek. In de historische omgeving van de voormalige dakpannenfabriek kies je voor een moment samen genieten. Daarbij worden bezoekers met regelmaat getrakteerd op feestelijke activiteiten. Het jaarprogramma van De Pannenfabriek is nu bekend, met onder andere een proeverij-evenement op zondag 21 juni en de Echt Movie Nights op 28 en 29 augustus.

Live muziek

Van maart tot en met oktober genieten bezoekers elke laatste zondag van de maand van live muziek. De start op 29 maart is voor singer/songwriter Eefje, die in 2018 al opzien baarde door met coach Ilse DeLange de finale van The Voice Kids te bereiken. Inmiddels heeft ze eigen muziek uitgebracht, die ze afwisselt met een veelzijdig repertoire vol bekende pophits. De volgende maanden staan onder andere soul/jazz-trio Le Sud, folkduo PEVE & Myra, singer/songwriter Harry Muyres en akoestisch driestemmig gezelschap JEM op het programma.

Koningsdag wordt ’s middags gevierd met DJ Sandy (bekend van 90’s Forever DJ-Team en voormalig resident DJ van discotheek Mondial Beek) en er staat de hele dag een springkussen onder de Markthal.

Kinderactiviteiten

Met regelmaat staan er springkussens bij De Pannenfabriek, dat maakt een bezoekje met kinderen altijd een feest. Wie daar geen genoeg van kan krijgen moet zeker op zaterdag 4 juli het centrum bezoeken, dan vindt het jaarlijkse Springkussenfestival plaats. In de zomer, op zaterdagen 11 juli en 8 augustus, staan middagen met oud-Hollandse spellen op het programma. Elk seizoen wordt er in samenwerking met Knutselparadijs Echt Leyla een knutselmiddag georganiseerd.

Kunst

Naast alle kleurrijke gerechten die Bourgondische liefhebbers worden voorgeschoteld is er een klein plekje dat op een andere manier veel kleur herbergt. Open Atelier Echt is een ruimte die door De Pannenfabriek ter beschikking wordt gesteld om kunstenaars een podium te bieden. Deze inspirerende ruimte, grenzend aan horecagelegenheden en te midden van de bedrijvigheid van De Pannenfabriek, mogen kunstenaars bij toerbeurt gratis gebruiken om te werken en hun werk te presenteren.

Regelmatig worden er vanuit het atelier workshops georganiseerd. Zo kunnen bezoekers op inschrijving deelnemen aan workshops als ‘ring maken van een zilveren lepeltje’ op 4 april en ‘teken je eigen gameheld’ op 29 april. Een aantal kunstenaars presenteert zichzelf tijdens de Kunstmiddag op zondag 14 juni. Tal van demonstraties en workshops zijn te aanschouwen. De middag wordt opgeluisterd door optredens van Vriendenkoor Echt.

Jaarprogramma

Ontdek meer over de verschillende horecaconcepten en het jaarprogramma op www.depannenfabriek.com.

Bron: De Pannenfabriek

Gerelateerde Artikelen

Back to top button