Centrum Echt viert twee weekenden feest.

Foto: Ambiance Events
Maar liefst twee weekenden op rij kan de liefhebber van koopjesjagen terecht in Centrum Echt. Eerst is het aan de jeugd tijdens de kindermarkt op Koningsdag, daarna kan het grote publiek terecht bij de braderie op 3 mei.
Centrum Echt staat aan het begin van het zonnige seizoen bol van de activiteiten, te beginnen bij het lange weekend van Koningsdag. Op zaterdag 25 april organiseert De Pannenfabriek een knutselmiddag en zondag 26 april zingt singer-songwriter NaudLive op de terrassen. Die avond staat bij Café Moustache de viering van Koningsdag met DJ Will op de planning.
Koningsdag vindt de jaarlijkse kindermarkt plaats in de winkelstraten, waarbij basisschooljeugd hun culturele kunsten vertoond en de grootste kinderaanbiedingen uitstalt. Aangevuld met tal van attracties belooft dat een feestelijke oranje dag te worden.
Grote braderie
Een week later start het weekend op zaterdag 2 mei met een springkussen bij De Pannenfabriek. Op zondag 3 mei staat het centrum bol van de aanbiedingen met de jaarlijkse grote braderie. Lange rijen kramen, aanvullend vermaak en verschillende artiesten: de braderie in Echt mag steevast rekenen op een vol programma waar publiek van heinde en verre op afkomt. Het programma wordt aangevuld met een heus festivalterrein op de Plats en met tal van muzikale optredens verspreid over het centrum. De braderie vindt plaats van 11:00 tot 17:00 uur.
Meer informatie over ondernemers en belevenissen in Centrum Echt is te vinden op www.echtisecht.nl.
Bron: Winkelhart Echt namens Ambiance Events



