Bij SOL2 is het zaterdag even 1968 op de radio

SOL2 Radio duikt op 29 augustus een hele dag terug naar 1968
Op 29 augustus draait SOL2 Radio de klok ruim een halve eeuw terug. De hele dag staat volledig in het teken van 1968: uitsluitend muziek uit het geboortejaar van DJ Frank van de Laar. Een bijzonder jaar met onvergetelijke muziek, grote maatschappelijke veranderingen en gebeurtenissen die de wereldgeschiedenis bepaalden.
En natuurlijk hoort daar een knipoog naar de SOL2-presentatoren bij. Frank van de Laar kwam ter wereld, Tom Holland was al een energieke tiener, Will Schmitz doorliep de kleuterschool en bij Dennis Hovens moesten zijn ouders elkaar nog leren kennen. Kortom: 1968 was een bijzonder jaar voor iedereen!
De programmering op SOL2 staat volledig in het teken van dit nostalgische jaar:
09.00 – 12.00 uur – Tom Holland
12.00 – 14.00 uur – Frank van de Laar
14.00 – 15.00 uur – Dennis Hovens
15.00 – 18.00 uur – Top 40 met Will Schmitz
Muzikaal was 1968 een absoluut topjaar. Denk aan Heintje, The Beatles, Tom Jones, The Cats, Golden Earrings, Otis Redding, Aretha Franklin en The Moody Blues. Hits als Ich Bau’ Dir Ein Schloss, Delilah, Hey Jude en Nights In White Satin bepaalden de muzikale sfeer van dat jaar.
Maar 1968 was meer dan muziek. In Nederland werd de Mammoetwet ingevoerd en opende Rotterdam de eerste metrolijn van Nederland. Internationaal waren er de Praagse Lente, de Vietnamoorlog en de moorden op Martin Luther King en Robert Kennedy.
Zet 29 augustus dus in je agenda. SOL2 brengt 1968 terug – één dag lang, één jaar lang muziek!



