Foto: Burgemeester J. Hessels.
Burgemeester Jos Hessels van Echt-Susteren zal vanwege ziekte langere tijd niet in functie zijn. Eind 2025 is bij de burgemeester een zeer agressieve vorm van prostaatkanker ontdekt. Volgende week zal hij een operatie ondergaan die gericht is op uiteindelijk volledig herstel.
De heer Hessels verwacht zijn werkzaamheden in de loop van maart weer geleidelijk te kunnen oppakken. Het herstel en het kunnen hervatten van alle (representatieve) taken gaan naar alle waarschijnlijkheid geruime tijd vergen.
In overleg met gouverneur Emile Roemer worden de diverse taken van de burgemeester waargenomen door de respectievelijke locoburgemeesters/wethouders.
De gemeente Echt-Susteren wenst burgemeester Hessels de komende periode veel sterkte en een voorspoedig herstel toe.
Bron: Gemeente Echt-Susteren







