Inloopdag zondag 31 augustus 2025 Banderthof

door | 13 augustus 2025, 23:21 | Echt-Susteren, SOL2 Nieuws

Foto: Véronique Meuskens

Cursuscentrum de Banderthof start op maandag 22 september 2025 weer met cursussen schilderen / tekenen, edelsmeden en keramiek voor beginners en gevorderden en op zaterdagmorgen met de cursus tekenen /schilderen voor de jeugd van 8-14 jaar.

Op zondag 31 augustus 2025 wordt er een inloopdag gehouden. Er zijn dan demonstratielessen en er wordt werk getoond van cursisten van het afgelopen jaar.

Ben je nieuwsgierig geworden naar wat de Banderthof te bieden heeft of wil je kennismaken met de docenten dan is dit een goede reden om even binnen te lopen.

In het voorjaar is er veel werk verzet op het gebied van verduurzaming en in de loop van het jaar krijgt ook het exterieur en het interieur nog een opknapbeurt.

Vanaf 1 mei 2025 maakt ook StreekOmroepLimburg (SOL2) gebruik van de locatie aan de Wilhelminalaan.

Wil je eens een kijkje nemen achter de schermen in de regie- en opnamestudio dan kan dat nu.

Medewerkers van SOL2 leggen u graag uit hoe één en ander gaat.

De inloopdag start om 11.00 uur en duurt tot 15.00 uur.

Het adres is Wilhelminalaan 151, naast het politiebureau.
Er is voldoende gratis parkeerruimte.

Tekst: Thom Smeets

Laatste berichten

Volg ons

  • https://live.i-novativeradio.com/sol2
  • SOL2 Radio


  Bekijk SOL2 TV


Onze sponsors